Specjalna oferta na pakiety map NAVITEL®

1 czerwca 2018

W oczekiwaniu na międzynarodowe wydarzenia sportowe, NAVITEL® ogłasza specjalną ofertę na pakiety map zawierające Rosję.


Od 1 do 15 lipca, NAVITEL® obniża ceny pakietów nawigacyjnych z mapą Rosji aż do 50%. Mapy te zawierają szczegółowe dane adresowe, informacje o skrzyżowaniach oraz punkty użyteczności publicznej. Podczas najważniejszego wydarzenia sportowego tego lata nasi użytkownicy mogą cieszyć się nie tylko przyjazną nawigacją, ale też wyjątkowymi cenami!

Najważniejsze atrakcje sportowe można teraz łatwo znaleźć na mapie - stadiony i hale, na których rozgrywane są najważniejsze sportowe wydarzenia tego roku zaprojektowano w grafice 3D. Program Navitel Navigator sugeruje trzy alternatywne trasy, aby pomóc użytkownikowi w wybraniu odpowiedniego wariantu. Z mapami NAVITEL® zintegrowano serwis Booking.com, dlatego użytkownik może w prosty sposób zarezerwować hotel w drodze na mecz piłkarski.


Zniżka dotyczycy poniższych produktów NAVITEL®:

Dla urządzeń mobilnych, pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych Android, na iPhone'a i iPada

Pakiet map Cena detaliczna (klucz elektroniczny)
Europa, Rosja 80 PLN
Europa Wschodnia, Rosja 73 PLN
Rosja, Ukraina, Białoruś, Kazachstan 73 PLN
Rosja 60 PLN
Dzielnica 28 PLN

Dla nawigacji z systemem Windows CE

Pakiet map Cena detaliczna (klucz elektroniczny)
Europa, Rosja 98 PLN
Europa Wschodnia, Rosja 88 PLN
Rosja, Ukraina, Białoruś, Kazachstan 88 PLN
Rosja 73 PLN

Kup licencjonowane klucze elektroniczne do pakietów map z uwzględnieniem Rosji do 15 lipca 2018 na stronie NAVITEL® w sekcji Aplikacje lub za pośrednictwem aplikacji Navitel Navigator (Menu > Mój Navitel > Kup Mapy).


Ceny w sklepie internetowym

120 PLN

Kup