Firma rozszerza mapy nawigacyjne dla państw azjatyckich. Od teraz użytkownicy Navitel Navigator mogą korzystać ze szczegółowej mapy Mongolii.

Mapa Mongolii liczy 151 243 km węzła drogowego, 543 miast i miasteczek, 417 906 unikalnych adresów i 26 363 punktów POI. Mapa zawiera infrastrukturę mieszkaniową oraz przemysłową miast i miasteczek z wyszukiwaniem adresowym, szczegółową sieć dróg, z uwzględnieniem ulic i dróg, kierunku ruchu drogowego, skrzyżowań, rond i innych informacji istotnych przy wyznaczaniu trasy.

W stolicy Mongolii - Ułan Bator możliwe jest wyszukiwanie adresowe z dokładnością od domu do domu. Dla wygody użytkowników dodano także informacje o ilości pięter w budynkach.

Mapa Mongolii od Navitel Navigator uwzględnia aktualne dane o infrastrukturze miast i miasteczek. W obszernej bazie punktów POI znajdują się: stacje benzynowe, bankomaty, bary i restauracje, szpitale, sklepy i inne ważne punkty infrastruktury miejskiej.

W trakcie jazdy kierowca otrzymuje wszystkie istotne informacje, aby zachować bezpieczeństwo oraz sprawność podróży: do wyboru trzy alternatywne trasy, wskazówki głosowe, pasy ruchu na drodze, jak również kamery ruchu drogowego. Nawigacja informuje użytkownika o ograniczeniach prędkości na każdym odcinku drogi i informuje go o przekroczeniu ustalonej prędkości.

Cena detaliczna licencji:

Rodzaj licencji Okres ważności Cena
Na smartfony i tablety Dożywotnio 120 PLN
1 rok 89 PLN
Na nawigacje Dożywotnio 145 PLN

Licencję na mapę Mongolii można kupić na oficjalne stronie internetowej NAVITEL® w zakładce "Aplikacje".

Użytkownicy iPhone/iPad oraz urządzeń z systemem Android i Windows Phone mogą kupić klucz licencyjny na mapę Mongolii klikając w zakładkę Menu > Mój Navitel > Kup mapy.

Ważna informacja! Należy pamiętać, że mapa Mongolii w wersji Q1 2019 jest kompatybilna z wersją oprogramowania Navitel Navigator 9.10.1996 lub wyższą.