menu bar

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej prezentuje nowy wideorejestrator. Model MSR550 NV to następca kamery MSR500. Został wyposażony w zaawansowany sensor Night Vision, szklaną optykę i szeroki kąt widzenia 140°. Kompaktowe gabaryty urządzenia zapewniają lepszą widoczność podczas jazdy.

NAVITEL MSR550 NV nagrywa w jakości Full HD, w 30 klatkach na sekundę. Pliki zapisywane są w formacie .MOV na karcie pamięci o pojemności do 64 GB. Wideorejestrator wyposażono w 2-calowy ekran TFT o rozdzielczości 320x240. Sensor optyczny z obsługą night vision GC2063 odpowiada za wysoką jakość nagrań przy słabych warunkach oświetleniowych. Wbudowany czujnik przeciążeń G-Sensor jest aktywowany w przypadku zderzenia lub nagłego manewru. Urządzenie zapisuje materiał nagrany podczas wypadku i zabezpiecza go w celu późniejszego wykorzystania. Funkcja trybu parkingowego zapewnia samoczynne uruchomienie się kamery i rejestrację filmu, w przypadku wykrycia kolizji (wstrząsu).

NAVITEL MSR550 NV to następca mającego ponad 3 lata temu premierę wideorejestratora MSR500. Urządzenie zmieniło design – jest mniejsze od poprzednika, posiada większy obiektyw, a także kąt nagrywania. Zostało wyposażone w sensor night vision, który jest już standardem w nowych kamerach samochodowych. Dodatkowymi funkcjami są G-Sensor, tryb parkingowy i Auto-Start. Funkcjonalność zapewnia też uchwyt na przyssawkę, który umożliwia łatwy montaż kamery w samochodzie. MSR550 NV skupia w sobie najważniejsze cechy, które powinien posiadać wideorejestrator. Będzie to dobry wybór porównując cenę do jakości” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W zestawie oprócz kamery znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet, z mapą 47 krajów Europy.

NAVITEL MSR550 NV dostępny jest w sieci sklepów Media Markt i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora – 139 złotych.