Partnerzy kartograficzni

Automotive Navigation Data

Spółka AND to światowy dostawca map cyfrowych i usług opartych na pozycjonowaniu. Celem spółki jest udostępnienie firmom technologii, która umożliwi im wykorzystanie informacji geograficznych do udoskonalania ich procesów, konkretnie za pośrednictwem platformy AND LBS, chronionych patentem map cyfrowych oraz rozwiązań stosowanych do przetwarzania danych geograficznych o dużych objętościach. Spółka AND powstała w roku 1984 i należy do najdłużej istniejących w Niderlandach koncernów dostarczających oprogramowania. W chwili obecnej zatrudnia 85 pracowników w Niderlandach i w Indii. Siedziba spółki AND znajduje się w Rotterdamie. Spółka AND oferuje bazę danych sieci drogowej, która łączy ponad 200 krajów na całym świecie i została uzupełniona w pełni funkcjonalnymi mapami nawigacyjnymi Europy Zachodniej.

Multispectral

Spółka Multispectral jest pierwszą brazylijską firmą zajmującą się opracowaniem map cyfrowych. Dzięki doświadczeniu wynikającemu z 25 lat istnienia firmy pozostaje liderem w dziedzinie pokrycia i wartości map oraz ich aktualizacji. Dostarcza dane geograficzne oraz technologie dla ponad 1 000 spółek. Jest także liderem w dziedzinie usług związanych z mapami cyfrowymi służącymi do monitoringu bazy transportu oraz przewożonego towaru. Należy do niej ponad 50 % rynku brazylijskiego i za ostatnich 15 lat do portfolio firmy dołączyły największe firmy krajowe. Multispectral to jedyna spółka, która co miesiąc wydaje aktualizację mapy Brazylii dla nawigacji GPS, i to już od roku 2008. Od roku 2014 jest partnerem spółki NAVITEL® w produkcji map nawigacyjnych Brazylii.

"Centrum Technologii Nawigacyjnych" Z.S.A. współpracuje z wiodącymi firmami w dziedzinie kartografii, przygotowania oprogramowania i produkcji urządzeń nawigacyjnych na całym świecie. Bierzemy udział w popularyzacji tematu nawigacji i rozwoju rynku oprogramowania nawigacyjnego.

Rozwijamy uczciwą działalność biznesową opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Główna uwaga "CTN"Z.S.A skoncentrowana jest na wysokiej jakości produktu i maksymalnym uwzględnieniu interesów swoich partnerów.

Ceny w sklepie internetowym

120 PLN

45 PLN

Kup