menu bar

Aplikacja Navitel DVR Center

NAVITEL DVR center-1

Aplikacja Navitel DVR Center jest niezbędna dla właścicieli wideorejestratorów NAVITEL® z modułem Wi-Fi. Umożliwia sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona lub tabletu.

• Dostosuj ustawienia wideorejestratora
• Zobacz wideo i zdjęcia na ekranie smartfona lub tabletu
• Zapisz materiał w pamięci urządzenia
• Udostępnij nagrania za pośrednictwem komunikatorów i serwisów społecznościowych
• Sformatuj kartę microSD w swoim wideorejestratorze

Aplikacja Navitel DVR Center nawiązuje połączenie z wideorejestratorem za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Dzięki niej zarządzanie ustawieniami wideorejestratora będzie zależało tylko i wyłącznie od Ciebie.

* Aplikacja mobilna jest dostępna dla wideorejestratorów z modułem Wi-Fi.

NAVITEL DVR center-2 NAVITEL DVR center-3 NAVITEL DVR center-5

NAVITEL DVR center-4 Pobierz plik APK na Android.

Instalacja aplikacji Wi-Fi

1. Pobierz i zainstaluj aplikację Navitel DVR Center na swój smartfon lub tablet i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Możesz również pobrać aplikację skanując telefonem kod QR w Menu wideorejestratora (Aplikacja Kod QR).

2. Włącz Wi-Fi w Menu wdeorejestratora (Wi-Fi) oraz w ustawieniach telefonu.

3. Włącz aplikację. Wybierz swój wideorejestrator z listy. Informacje o wideorejestratorze znajdują się w Menu urządzenia.

4. Połącz swój smartfon z wideorejestratorm za pomocą Wi-Fi. Jeśli to konieczne, użyj hasła. Możesz je zmienić w Menu wideorejestratora (hasło Wi-Fi).

5. Używając aplikacji Navitel DVR Center możesz:
• zapisywać, oglądać, usuwać i przesyłać materiały wideo i zdjęcia jak rówież oglądać je w czasie rzeczywistym, na ekranie swojego telefonu lub tabletu;
• zmieniać funkcje urządzenia: dostosowywać tryb parkingowy, czujnik przeciążeń, tryb nagrywania oraz sformatować kartę pamięci.


Jeśli masz pytania odnośnie aplikacji Navitel DVR Center, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym: support@navitel-poland.pl.