Instrukcje do aktualizacji wideorejestratorów 1. Włóż do urządzenia kartę microSD. Aby uaktualnić użyj szybkiej karty (w standardzie Class10 lub wyższym) 8-32 GB.
  Ważne: Aby uniknąć awarii urządzenia i/lub karty microSD, nie wkładaj i nie usuwaj karty podczas pracy urządzenia.
 2. Podłącz ładowarkę do kamery. Aby sformatować kartę microSD w trybie Menu, wybierz Formatuj kartę i potwierdź formatowanie.
  Ważne: Przed użyciem karty microSD sformatuj ją wewnątrz urządzenia, aby uniknąć błędu danych.
 3. Wyłącz urządzenie, wyjmij kartę microSD i włóż ją do komputera przy użyciu czytnika kart.
  Ważne: Nie używaj smartfona/tabletu z systemem Android jako czytnika kart do łączenia się z komputerem i pobierania oprogramowania bezpośrednio na kartę pamięci z menu smartfona/tabletu.
 4. Pobierz plik oprogramowania 'SD_CarDV.bin'* na swój komputer, a następnie skopiuj go do katalogu głównego karty pamięci.
  Ważne: Jeśli pobierzesz go ponownie, plik może mieć nazwę 'SD_CarDV(1).bin', 'SD_CarDV(2).bin' itd. W takim przypadku należy zmienić nazwę.
 5. Odłącz kartę microSD od komputera. Upewnij się, że kamera jest podłączona do zasilania i wyłączona. Włóż kartę microSD do kamery.
 6. Włącz urządzenie. Rozpocznie się aktualizacja. Na ekranie pojawi się „Odczyt plików”, następnie „Zapisywanie oprogramowania” i „Zapisywanie zakończone”. Poczekaj na zakończenie aktualizacji.
  Ważne: Nie wyłączaj kamery ani nie odłączaj ładowarki!
 7. Po zakończeniu aktualizacji kamera wyłączy się, a plik 'SD_CarDV.bin'* zostanie automatycznie usunięty z karty microSD.
 8. Włącz kamerę. Aktualizacja została zakończona.

* W zależności od modelu urządzenia plik aktualizacyjny może mieć również nazwę: 'FW96650A.bin', 'FW96655A.bin', 'FW96658A.bin' lub 'FW96660A.bin'.