menu bar

Spółka NAVITEL® wydała pakiety map nawigacyjnych dla użytkowników, którzy w zimie planują spędzić aktywny urlop!


Tylko od 22 grudnia 2014 do 31 marca 2015 mają użytkownicy smartfonów oraz tabletów wyposażonych w systemy operacyjne Android, Windows Mobile, Windows Phone i BlackBerry doskonałą okazję nabyć specjalne produkty dla sezonu zimowego Alpy, Kaukaz, Karpaty oraz Pireneje po cenie preferencyjnej.

Szczegółowe informacje o nowych produktach oraz zalecanych cenach detalicznych:


Produkt

Mapy

Cena detaliczna (licencja elektroniczna)

Pakiet map nawigacyjnych Alpy

Austria, Francja, Liechtenstein, Monako, Niemcy, Słowenia, Szwajcaria, Włochy

120 PLN

Pakiet map nawigacyjnych Kaukaz

Azerbejdżan, Armenia, Gruzja, Północnokaukaski Okręg Federalny Rosji

120 PLN

Pakiet map nawigacyjnych Karpaty

Republika Czeska, Polska, Rumunia, Słowacja, Serbia, Ukraina, Węgry

120 PLN

Pakiet map nawigacyjnych Pireneje

Andora, Francja, Hiszpania

120 PLN

Pakiety map nawigacyjnych Alpy, Kaukaz, Karpaty i Pireneje zawierają wszelkie niezbędne informacje, które każdy turysta może potrzebować w drodze! Wyjątkowo szczegółowe plany miast, gmin i wiosek obejmują szeroki wachlarz punktów zainteresowania: hotele, restauracje, kawiarnie i bary, ciekawe obiekty turystyczne, sklepy, stacje paliw i punkty serwisowe, szpitale i apteki, i wiele dalszych punktów, dzięki którym w obcym kraju się nie zgubisz i miło spędzisz urlop. System natychmiastowego obliczenia trasy, który bierze pod uwagę sytuację w ruchu drogowym, pomoże Ci dotrzeć do pożądanego miejsca w możliwie jak najkrótszym czasie.

Klucz licencyjny do specjalnego zimowego produktu można nabyć od 22 grudnia 2014 do 31 marca 2015 w sekcji Kupuj na stronach spółki NAVITEL®.