NAVITEL® to dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej na całym świecie. Na portfolio naszych produktów składają się: nawigacje GPS, wideorejestratory samochodowe, tablety, urządzenia combo, systemy AV i mapy nawigacyjne. Wszystkie urządzenia prezentują najwyższą jakość w przystępnych cenach. NAVITEL® to także producent map przeznaczonych do nawigacji samochodowych. Za ich tworzenie i aktualizację odpowiada zespół kartografów i geodetów, którzy wykorzystują nowoczesne technologie. Jedną z nich jest własna flota GEO-carów, przystosowana do zbierania aktualnych i precyzyjnych informacji drogowych. Mobilna aplikacja Navitel Navigator jest wieloplatformową i wielojęzyczną nawigacją samochodową popularną na całym świecie. 


21 marca 2019 Aktualizacja oprogramowania dla nawigacji NAVITEL® GPS z systemem operacyjnym Linux

NAVITEL® wydaje aktualizację oprogramowania Navitel Navigator 9.10 dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Linux.

20 lutego 2019 NAVITEL E505 MAGNETIC – nowy GPS z mapą Europy

Firma NAVITEL®, znana z urządzeń przenośnych dla kierowców prezentuje drugą w swoim portfolio nawigację GPS z uchwytem magnetycznym. W modelu E505 Magnetic po raz pierwszy producent zdecydował się na zastosowanie systemu operacyjnego Linux.

12 lutego 2019 NAVITEL TC500 – innowacyjny gadżet do Twojego auta

Firma NAVITEL® przedstawia nowe akcesorium z regularnej oferty. Uchwyt na napoje z regulacją temperatury jest przeznaczony dla kierowców, którzy spędzają sporo czasu w samochodzie.

11 lutego 2019 T757 – pierwszy tablet LTE od NAVITEL ®

Firma NAVITEL wprowadza na rynek nowy produkt. Model T757 LTE to połączenie klasycznego tabletu i nawigacji samochodowej.

18 stycznia 2019 Aktualizacja aplikacji Navitel Navigator dla urządzenia RE900 FULL HD

Firma NAVITEL® wydaje aktualizację oprogramowania dla swojego urządzenia wielofunkcyjnego

Partnerzy



Subskrybuj nowości