menu bar

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki użytkowej informuje o nawiązaniu trzyletniej współpracy ambasadorskiej z Karoliną Pilarczyk, jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w świecie driftu w Polsce i na świecie, dwukrotną Mistrzynią Europy w driftingu w klasie kobiet. Współpraca została oficjalnie ogłoszona podczas inauguracji sezonu Motorsportowego Karoliny Pilarczyk 2023, który odbył się 22 marca br.

NAVITEL new Ambassador

„Jest nam miło ogłosić, że nową Ambasadorką NAVITEL została Karolina Pilarczyk, podwójna Mistrzyni Europy w Driftingu, zawodniczka biorąca udział w zawodach driftingowych, ale też offroadowych i wyścigowych na całym Świecie. Z Karoliną mieliśmy już okazję współpracować kilka lat temu i byliśmy bardzo zadowoleni z działań, które udało się zrealizować. Jak widać, musiało minąć trochę czasu, aby nasze drogi ponownie się zeszły i abyśmy podjęli temat dalszej współpracy. Obie strony, my jako firma, a także Karolina jako zawodowa drifterka bardzo mocno rozwinęliśmy się na przestrzeni ostatnich kilku lat. Widzimy w tym również duży potencjał, ponieważ ona, jak i my działamy w ogólnie pojętej branży automotive, a dzięki połączeniu sił możemy osiągnąć jeszcze więcej. Cieszymy się i jednocześnie nie możemy doczekać nadchodzących lat współpracy, które z pewnością przyniosą nam mnóstwo nowych projektów, wydarzeń oraz sporą dawkę edukacji” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Europe.

„Bardzo się cieszę z nawiązania tej współpracy, ponieważ produkty NAVITEL stosuję od wielu lat, jeszcze, gdy nie byliśmy ze sobą związani. Wielokrotnie mówiłam i polecałam moim odbiorcom stosowanie wideorejestratorów – szczególnie przy obecnych przepisach, takie urządzenie może nam bardzo pomóc i ułatwić życie. Ale NAVITEL to nie tylko wideorejestratory – w ofercie firmy znajdziemy wiele innych produktów, które są przydatne dla kierowców i nie tylko! Cieszę się, że teraz będę miała większy dostęp do technologii, inżynierów i wiedzy związanej z tymi produktami, dzięki czemu będę mogła jeszcze lepiej przeprowadzać testy i przekazywać informację moim odbiorcom” – mówi Karolina Pilarczyk, podwójna mistrzyni Europy w drifcie, Ambasadorka NAVITEL.