menu bar

NAVITEL® ogłasza rozpoczęcie sprzedaży nowego modelu wideorejestratora Full HD – NAVITEL R9 DUAL z dodatkową kamerą cofania. Kamera samochodowa należy do popularnej linii urządzeń firmy wyposażonych w Wi-Fi, a także moduł GPS obsługujący funkcje cyfrowego prędkościomierza i powiadomień GPS.

NAVITEL R9 DUAL

Ta kompaktowa i łatwa w użyciu kamera samochodowa stanie się Twoim najlepszym pomocnikiem na drodze i na parkingu. R9 DUAL nagrywa wysokiej jakości wideo Full HD z szybkością 30 klatek na sekundę. Szerokokątny obiektyw 170° rejestruje obszar drogi przed pojazdem, a także sąsiednie pasy i pobocze. W zestawie do dyspozycji kierowcy jest także wewnętrzna kamera cofania Full HD o kącie widzenia 136° z funkcją wspomagania parkowania. Tryb parkowania włącza się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego, jeśli kamera cofania jest odpowiednio podłączona. Kamera rejestruje i przekazuje na ekran rejestratora wszystko, co dzieje się za samochodem, a także ułatwia parkowanie, pomagając określić dopuszczalną odległość od przeszkody za pomocą linii parkowania nałożonych na obraz.

Zwiększona pojemność baterii 500 mAh pozwala kamerze samochodowej pracować przez dłuższy czas bez źródła zasilania. Gdy wbudowany G-sensor wykryje uderzenie lub kolizję, rejestrator będący w trybie parkingowym automatycznie włączy się i uruchomi nagranie. Plik nagrania będzie chroniony, a klip nie zostanie usunięty z karty pamięci podczas nadpisywania w pętli. Ponadto wszystkie filmy nagrane w sytuacjach awaryjnych będą chronione przed nadpisaniem.

Dzięki wbudowanemu modułowi GPS NAVITEL R9 DUAL zapewnia dostęp do baz ponad 60 rodzajów fotoradarów, fotoradarów mobilnych i atrap, wydzielonych pasów dla pojazdów komunikacji miejskiej i potencjalnie „niebezpiecznych” miejsc*, a także usług, które mogą przydać się na drodze.

Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala korzystać z aplikacji mobilnej Navitel DVR Center. Wygodny interfejs aplikacji umożliwia szybką synchronizację z rejestratorem w celu aktualizacji oprogramowania lub konfiguracji odpowiednich dla użytkownika parametrów urządzenia: czułości czujnika wstrząsów, czasu trwania cyklu nagrywania, regulacji dźwięku itp. Aplikacja umożliwia również przeglądanie zdjęć i filmów wykonanych przez rejestrator i zapisanie ich na smartfonie. Aplikacja działa na urządzeniach z systemami IOS oraz Android.

Navitel DVR Player na PC** zapewnia użytkownikom zaawansowane opcje pracy z plikami wideo zgranymi z rejestratora: odtwarzanie wideo na ekranie komputera, eksport i przeglądanie tras podróży, możliwość zapisywania fragmentów nagrań i wiele innych działań.


* Ostrzeżenia o fotoradarach nie są dostępne w krajach, w których korzystanie z nich jest zabronione przez lokalne prawo.

** Program jest dostępny na komputer z systemem Windows.