menu bar

NAVITEL® wydał dziś wersję 9.7 aplikacji Navitel Navigator dla systemu Android. Aktualizacja przynosi szereg udogodnień podczas nawigowania.


— Wbudowana funkcja wytyczania alternatywnej trasy

Navitel Navigator 9.7 pomaga użytkownikom wyznaczyć najbardziej optymalną trasę dotarcia do celu. W momencie, gdy dostępnych jest kilka tras dojazdu, Navitel Navigator wyświetla je użytkownikowi jako propozycje na ekranie smartfona lub tabletu. Program oszacuje też czas dotarcia do miejsca docelowego.

— Widgety NAVITEL

Użytkownicy aplikacji Navitel Navigator 9.7 mogą spersonalizować ekran domowy widoczny na smartfonie lub tablecie z Androidem za pomocą specjalnych widgetów. Jedno kliknięcie w widget DOM albo PRACA spowoduje wytyczenie trasy do tych lokalizacji z miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy. Po wybraniu widgetu ROUTE program wyświetli ustawienia tej funkcji. Z kolei widget MAPA stanowi skrót do mapy.

— Zaktualizowane mapy Q3 2016

Zaktualizowana wersja aplikacji Navitel Navigator wytycza trasy natychmiast. Mapy Q3 2016 są nawet bardziej szczegółowe od poprzednich, a mimo tego dzięki optymalizacji zajmują mniej miejsca na karcie SD lub w pamięci telefonu.

Wersja 9.7 aplikacji Navitel Navigator 9.7 wnosi następujące funkcje:

  • Wyszukiwanie po kodzie pocztowym;
  • Poprawione wyszukiwanie adresowe;
  • Możliwość wykasowania prywatnych danych po resecie urządzenia;
  • Nowy typ punktów POI: stacje ładowania elektrycznych pojazdów;
  • Inne usprawnienia ułatwiające korzystanie z programu.

Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą pobrać aktualizacje w zakładce POBIERZ na oficjalnej stronie NAVITEL® lub poprzez sklep Google Play.

Nowi użytkownicy mogą skorzystać z siedmiodniowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu program przełączy się w tryb ograniczonej funkcjonalności. Aby korzystać z wersji Premium należy zakupić klucz licencyjny.

Można również wykupić roczną subskrypcję na dowolną mapę i cieszyć się pełną funkcjonalnością aplikacji przez cały rok*. Użytkownik po roku sam decyduje czy chce ją przedłużyć. Nawiguj przez świat na własnych warunkach!* Subskrypcja jest dostępna dla wszystkich pakietów map, z wyjątkiem pakietu zawierającego mapy Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu, lub pakietu oferującego mapę któregoś z tych państw.