Navitel Navigator 9.8 z funkcją wytyczania tras alternatywnych dla urządzeń iPhone/iPad

18 kwietnia 2017

NAVITEL® wydał zaktualizowaną wersję aplikacji Navitel Navigator 9.8 dla urządzeń iPhone/iPad. Oprogramowanie pozwala teraz na wskazanie 3 alternatywne trasy (jeżeli istnieją) i wyświetla natężenie ruchu w czasie rzeczywistym szybciej niż poprzednia wersja. Użytkownicy aplikacji nawigacyjnej mogą pobrać najnowszą aktualizację mapy Q1 2017.

NAVITEL®

Navitel Navigator 9.8

• 3 alternatywne trasy

Navitel Navigator 9.8 pomaga wybrać najszybszą, najkrótszą lub najbardziej optymalną trasę. Aplikacja wyświetla 3 opcje trasy na ekranie Twojego iPhone'a lub iPada wraz z odległością i czasem potrzebnym na dotarcie do celu. Jeśli urządzenie połączone jest z Internetem, czas trasy jest obliczany na podstawie aktualnego natężenia ruchu. Teraz możesz wybrać jedną z zaproponowanych tras i ruszać w drogę.

• Mapy Q1 2017

Navitel Navigator 9.8 obsługuje mapy Q1 2017. Zawierają one aktualne drogi , bazę adresową oraz nowe połączenia drogowe. Baza fotoradarów jest zintegrowana z aplikacją Navitel Navigator oraz aktualną lokalizacją radarów i ich ograniczenia prędkości. Dodane zostały także nowe punkty POI, w tym hotele, restauracje, stacje benzynowe, budynki administracyjne i inne interesujące miejsca.

• Szybsza aktualizacja informacji o natężeniu ruchu

Navitel Navigator 9.8 wyznacza trasy z wykorzystaniem danych o ruchu w czasie rzeczywistym szybciej niż poprzednia wersja. Dane te są wyświetlane na ekranie i regularnie aktualizowane, gdy urządzenie jest podłączone do Internetu.


Użytkownicy urządzeń iPhone/iPad mogą pobrać aktualizację przez AppStore (iTunes).

Nowi użytkownicy mogą skorzystać z 7-dniowej wersji próbnej. Po wygaśnięciu okresu próbnego, program przełączy się do trybu ograniczonej funkcjonalności. Aby skorzystać z wersji premium, musisz kupić klucz licencyjny.

Możesz także dokonać zakupu rocznej subskrypcji na wybrane mapy oraz cieszyć się zaletami wersji premium z pełną funkcjonalnością przez cały rok*. Sam decydujesz, czy chcesz odnowić subskrypcję po roku użytkowania lub z niej zrezygnować. Nawiguj świat na własnych warunkach!

Zaleca się pobranie zaktualizowanej mapy Q1 2017, aby cieszyć się wszystkimi zaletami nowej wersji Navitel Navigator.* Subskrypcja jest dostępna dla wszystkich istniejących pakietów map w nawigacji, z wyłączeniem Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu oraz jakichkolwiek pakietów zawierających co najmniej jedną mapę tych krajów.


Ceny w sklepie internetowym

120 PLN

Kup