NAVITEL® nagrodzony znakiem "Dobra Marka 2017"

6 lipca 2017

Firma NAVITEL®, producent i dostawca urządzeń nawigacyjnych w Polsce, otrzymała w lipcu br. wyróżnienie w ogólnopolskim programie “Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Systemy nawigacyjne.

NAVITEL®

Organizowany od 8 lat program promocyjny "Dobra Marka" ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy przeprowadzają badania konsumenckie, które określają wartość, aktywność i rozpoznawalność brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

- Codziennie każdy z nas staje przed wyborem określonego zakupu czy usługi i wśród tylu produktów czasem trudno się zdecydować. Z pewnością znak "Dobra Marka" podpowiada klientom, co jest już sprawdzonym, godnym zaufania produktem. Opinia konsumentów kształtuje również działanie naszej firmy. Nieustannie staramy się sprostać ich oczekiwaniom. To wyróżnienie jest potwierdzeniem, że w naszych urządzeniach stawiamy przede wszystkim na jakość. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy nagrodzeni w tak prestiżowym konkursie. Takie nagrody motywują nas do dalszej pracy, by rozwijać portfolio i całą firmę NAVITEL® - mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL® Europe.

NAVITEL® to spółka działająca w dziedzinie technologii informatycznych i kluczowy gracz na rynku systemów nawigacji samochodowej w regionie EMEA. Główne produkty firmy to nawigacja i kartografia, urządzenia przenośne oraz rozwiązania dla zarządzania flotą. Urządzenia nawigacyjne wyróżniają się liczbą zainstalowanych map, obliczaniem złożonych tras oraz parametrami technicznymi. Firma oferuje kompleksowe wsparcie dla klientów (call center, centra serwisowe, pomoc on-line) a swoim przedstawicielstwem obejmuje Polskę, Republikę Czeską, Rosję, Ukrainę i Białoruś. NAVITEL® gwarantuje każdemu użytkownikowi dostęp do bezpłatnych aktualizacji map przez cały czas eksploatacji urządzenia.


Ceny w sklepie internetowym

120 PLN

Kup