Navitel Navigator 9.9 dla urządzeń iPhone/iPad

28 września 2017

Firma NAVITEL® wydała nową wersję oprogramowania Navitel Navigator dla urządzeń iPhone/iPad. Zaktualizowana aplikacja szybciej wyznacza trasy oraz wyświetla numery dróg wylotowych. W wersji 9.9 użytkownik ma do dyspozycji ulepszone połączenia dla samochodów ciężarowych i zaawansowany algorytm obliczania przejazdu podczas przekraczania granicy państwowej.

NAVITEL

Navitel Navigator 9.9 zawiera zaktualizowane trasy dla samochodów ciężarowych. Kierowcy mogą teraz dokładnie sprecyzować rodzaj pojazdu w menu głównym. Następnie aplikacja stworzy trasy, biorąc pod uwagę istniejące ograniczenia.

Aplikacja zawiera nowy algorytm do obliczania wymaganego czasu dla tras z przekroczeniem granicy państwa. Navitel Navigator sprawdza czas dotarcia w oparciu o szacowane opóźnienia na przejściach granicznych. Wprowadzona funkcja umożliwia uzyskać realny czas przybycia do wyznaczonego miejsca, już na początku planowania podróży.

Funkcje Navitel Navigator 9.9:

  • ulepszone trasy w tunelach;
  • nowy pakiet głosowy w jezyku fińskim;
  • wyświetlanie numerów dróg wylotowych.

Wprowadzono niewielkie ulepszenia, które zwiększają stabilność aplikacji.

Użytkownicy urządzeń iPhone i iPad mogą pobrać najnowszą aktualizację z serwisu AppStore (iTunes).

Nowi użytkownicy mogą skorzystać z darmowego, 7-dniowego okresu próbnego. Po upływie tego czasu, program przełączy się w tryb ograniczonej funkcjonalności. Aby korzystać z wersji premium, należy zakupić klucz licencyjny.

W ofercie dostępna jest także opcja zakupu rocznego abonamentu na wybrane mapy, która pozwala korzystać z wersji premium, z pełną funkcjonalnością programu Navitel Navigator*. Tylko Ty decydujesz, czy po upływie roku odnowisz lub anulujesz subskrypcję. Nawiguj po świecie na własnych warunkach!


*Subskrypcja dostępna jest dla wszystkich istniejących pakietów, z wyjątkiem mapy Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu lub jakichkolwiek pakietów zawierających co najmniej jedną mapę z wyżej wymienionych krajów.


Ceny w sklepie internetowym

120 PLN

Kup