NAVITEL POLAND z nagrodą Złoty Bell 2017

6 lutego 2018

Podczas ósmej edycji Gali Mobility Trends firma NAVITEL POLAND, producent nawigacji samochodowych, wideorejestratorów i tabletów otrzymała statuetkę "Złoty Bell" w kategorii "Nawigacja roku 2017" za swój autorski program – Navitel Navigator 9.9.

W czwartek, 1 lutego 2018 roku, odbyło się jedno z największych wydarzeń w branży mobilnych technologii – Mobility Trends 2018. Podczas uroczystej gali w Teatrze Capitolzaprezentowano najlepsze urządzenia oraz usługi ubiegłego roku. Laureaci zostali nagrodzeni w 23 kategoriach – w 18 z nich wyboru dokonywali konsumenci za pośrednictwem strony internetowej mobilitytrends.pl. Głosowanie trwało do 22 stycznia 2018 roku i wzięło w nim udział blisko 24 tys. osób oddając łącznie 199 380 głosów na 340 produkty. W 5 kategoriach biznesowych: Producent, Operator, Dystrybutor, Polska Firma i Człowiek roku 2017, o wygranej zadecydowała kapituła.

- Zwycięstwo w kategorii "Nawigacja roku" to zasługa konsumentów, którzy zdecydowali się wybrać nasze rozwiązanie.W ubiegłym roku sprzedaliśmy 160 tysięcy urządzeń, co świadczy o dużym zainteresowaniu tym segmentem. Oczekiwania klientów są dla nas najważniejsze i jako lider na rynku nawigacji samochodowychstaramy się wyznaczać trendy przez wprowadzanie nowych urządzeń oraz dodatkowych funkcjonalności. Wszystko to z myślą o komforcie użytkownika- opowiada Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL® Europe.

 O firmie NAVITEL®

NAVITEL® to spółka działająca w dziedzinie technologii informatycznych i kluczowy gracz na rynku systemów nawigacji samochodowej w regionie EMEA.Główne produkty firmy to urządzenia przenośne oraz rozwiązania dla zarządzania flotą. W stałej sprzedaży znajdują się modele z serii E,F, MS oraz nawigacja motocyklowa G550. Urządzenia wyróżniają się liczbą zainstalowanych map, obliczaniem złożonych tras oraz parametrami technicznymi.Firma oferuje kompleksowe wsparcie dla klientów (call center, centra serwisowe, pomoc on-line), a swoim przedstawicielstwem obejmuje Polskę, Republikę Czeską, Rosję, Ukrainę i Białoruś.

NAVITEL® gwarantuje każdemu użytkownikowi dostęp do bezpłatnych aktualizacji map przez cały czas eksploatacji urządzenia. Szczególne wyróżnienie otrzymał model nawigacji PND E500, który zwyciężył w rankingu porównywarki ofert Ceneo.pl w kategorii "Motoryzacja" za rok 2016.Ceny w sklepie internetowym

120 PLN

Kup