NAVITEL R600 nagrodzony statuetką „Sukces Roku 2018”

11 kwietnia 2018

Podczas siódmej edycji prestiżowej Gali "Osobowości i Sukcesy" firma NAVITEL POLAND, producent nawigacji samochodowych, wideorejestratorów i tabletów otrzymała statuetkę "Sukces Roku" w kategorii "Najlepszy produkt" za rejestrator samochodowy NAVITEL R600.

W sobotę, 7 kwietnia 2018 roku w Folwarku Łochów odbyła się gala "Osobowości i Sukcesy 2018". Podczas uroczystości nagrodzonowybitneprodukty, usługi oraz osobowości, które swoją popularnością w ubiegłym roku zasłużyły na szczególne wyróżnienie.Laureatów w sześciu kategoriach wybierała kapituła, w której skład wchodzą członkowie redakcji magazynu "Osobowości i Sukcesy" oraz zwycięzcy poprzednich edycji gal. Nominacje do statuetek były zbierane mailowo, bezpośrednio oraz telefonicznie do 31 marca 2018.

"Wyróżnienie dla naszej flagowej kamery samochodowej to zasługa klientów, którzy coraz bardziej doceniają innowacyjne rozwiązania. Sprzedaliśmy już ponad 300 000 urządzeń i zainteresowanie produktami marki nieustannie wzrasta. Wideorejestrator NAVITEL R600 w swoim segmencie wyróżnia się zaawansowaną optyką SONY, wyglądem oraz jakością wykonania. To niezbędny element każdego samochodu, który pozwoli zabezpieczyć się przed kolizją i niepożądanym zdarzeniem na drodze" - mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL® EUROPE.

Ceny w sklepie internetowym

120 PLN

Kup