NAVITEL® prezentuje budżetowy rejestrator R200

25 maja 2018

NAVITEL® ogłasza wprowadzenie na rynek nowego wideorejestratora NAVITEL R200. Wysokiej jakości kompaktowa kamera będzie dobrym wyborem na każdą kieszeń.


NAVITEL R200 wyposażono w 2-calowy, jasny wyświetlacz, który umożliwia podgląd nagrania podczas jazdy. To małe urządzenie będzie przydatne zarówno na drodze, jak i na parkingu. Kamerka nagrywa filmy w rozdzielczości FULL HD, a kąt widzenia obiektywu wynosi 140°. Wbudowany, czuły mikrofon rejestruje wysokiej jakości dźwięk.

Nowy wideorejestrator będzie budżetowym urządzeniem w regularnej ofercie producenta, jednocześnie gwarantując wysoką jakość nagrania i wygodę użytkowania. Wbudowany czujnik G-Sensor wykrywa i zabezpiecza materiał wideo w przypadku zagrożenia na drodze. Uruchamia się on przy gwałtownym przyspieszaniu, hamowaniu i rotacji samochodu. W takich sytuacjach filmy są zapisywane w odpowiednim folderze i chronione przed nadpisaniem, gdy pamięć urządzenia jest pełna. Co więcej, jeśli kamera jest podłączona do źródła zasilania, nagrywanie rozpocznie się automatycznie po uruchomieniu zapłonu. Zaawansowany tryb parkingowy w urządzeniu wykrywa przeciążenia i rozpoczyna nagrywanie nawet, gdy rejestrator jest wyłączony i samochód jest zaparkowany bez obecności kierowcy wewnątrz.

W urządzeniu umieszczono gniazdo na karty microSD do przechowywania plików multimedialnych. Dzięki wydajnemu formatowi kompresji wideo H.264 filmy zajmują mniej miejsca na karcie pamięci.


Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera akcesoria samochodowe, które ułatwiają instalację oraz codzienne korzystanie z urządzenia.

Zawartość opakowania NAVITEL R200:

  • Wideorejestrator R200
  • Uchwyt samochodowy
  • Ładowarka samochodowa
  • Instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna
  • Dodatkowa licencja nawigacyjna

Sugerowana cena urządzenia NAVITEL R200 retail price — 149 złotych.


Ceny w sklepie internetowym

120 PLN

Kup