NAVITEL® wprowadza na rynek nową nawigację samochodową – model E200. Urządzenie, które działa w trybie offline będzie idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących po Europie Wschodniej z rodziną lub znajomymi.


NAVITEL E200 to niezawodna nawigacja GPS, która pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows CE. Pełnoprawny nawigator offline wyposażono w interfejs przyjazny dla użytkownika. Urządzenie zawiera wbudowaną bazę fotoradarów. Dzięki temu kierowca otrzymuje dokładne i terminowe podpowiedzi głosowe o istniejących ograniczeniach prędkości. Interfejs oraz komendy lektora dostępne są w wielu językach. Co więcej, skrzyżowania mogą być wyświetlane na urządzeniu w trybie 3D, dlatego nie musisz się martwić, że ominiesz skręt lub zjazd z autostrady.

NAVITEL E200 to idealne rozwiązanie dla osób, które podróżują po Europie Wschodniej ze względu na zainstalowane mapy 9 państw: Białorusi, Bułgarii, Czech, Węgier, Mołdawii, Polski, Rumunii, Słowacji i Ukrainy. Wszystkie mapy aktualizowane są bezpłatnie przy użyciu programu Navitel Navigator Update Center. Program umożliwia również każdemu użytkownikowi zakup i instalację dodatkowych map na urządzeniu.

Wyszukiwanie adresu jest szybkie i proste dzięki opcji trzech alternatywnych tras dla każdego z wyznaczonych miejsc podróży. Rozbudowana baza punktów POI (punktów użyteczności publicznej) takich jak stacje benzynowe, bankomaty oraz kawiarnie jest wyświetlana wdłuż trasy i ułatwia korzystanie z nawigacji.

NAVITEL E200 wyposażono w 5-calowy, dotykowy ekran, który będzie prosty w obsłudze zarówno w jasnym świetle, jak i w nocy. Do urządzenia dołączono uchwyt samochodowy na przednią szybę. W zestawie z nawigacją znajduje się także ładowarka samochodowa oraz rysik.


Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera wszystkie niezbędne akcesoria samochodowe.

Zawartość opakowania NAVITEL E200:

  • Nawigacja NAVITEL E200
  • Uchwyt samochodowy
  • Ładowarka samochodowa
  • Kabel mini-USB
  • Rysik
  • Instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna

Sugerowana cena NAVITEL E200 — 46,90 Euro.