NAVITEL® wydaje nową wersję Navitel Navigator dla iPhone'a i iPada.

W nowej wersji NAVITEL® wprowadza interfejs dostosowany do iPhone X. Szeroki wyświetlacz pozwala na korzystanie z nawigacji bez odwracania uwagi od drogi oraz otoczenia.

Zaktualizowana wersja Navitel Navigator umożliwia użytkownikowi włączanie map znacznie szybciej, nawet w trybie offline. Dzięki ulepszonej wydajności aplikacji wyznaczanie tras do punktu docelowego zajmuje jeszcze mniej czasu.

Pakiety głosowe o zwiększonej funkcjonalności. Nowa wersja aplikacji zawiera nowe pakiety głosowe w języku polskim, węgierskim i angielskim. Wersja angielska pozwala wybrać optymalną jednostkę miary - kilometry lub mile. Przy wyborze systemu mil, wszystkie parametry na ekranie będą również wyświetlane w milach, włącznie z limitami prędkości.

Wersja Navitel Navigator 9.9.459 zawiera dodatkowo:

  • Nowe punkty POI;
  • Lepsze wyznaczanie tras w tunelach;
  • Dodatkowe elementy dźwiękowe w fińskich pakietach głosowych;
  • Precyzyjne określanie strefy czasowej.

Użytkownicy iPhone i iPad mogą pobrać najnowszą aktualizację z AppStore (iTunes).

Nowi użytkownicy mogą uzyskać dostęp do 7-dniowego okresu próbnego. Po wygaśnięciu okresu próbnego program przejdzie w tryb ograniczonej funkcjonalności. Aby skorzystać z wersji Premium, musisz kupić klucz licencyjny.

Możesz także zakupić roczną subskrypcję wybranych map i cieszyć się zaletami wersji premium z pełną funkcjonalnością przez cały rok*. Po upływie roku możesz odnowić lub anulować subskrypcję. Nawiguj po świecie na własnych warunkach.

*Subskrypcja jest dostępna dla wszystkich istniejących pakietów map nawigacyjnych, z wyjątkiem map Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu lub dowolnych pakietów zawierających co najmniej jedną mapę tych krajów.