NAVITEL® wydaje aktualizację oprogramowania Navitel Navigator 9.11 dla systemów operacyjnych Android i iOS (iPhone i iPad). Aktualizacja aplikacji wprowadza dodatkowe ustawienia obliczania trasy i przyjazny dla użytkownika interfejs w celu wyświetlania punktów POI. Dodano powiadomienia o znakach drogowych.

Nowe możliwości

Każdy z nas jest inny – jedni lubią prędkość i jazdę autostradą, inni preferują drogi z malowniczymi widokami przez wioski. Część ludzi podróżuje po lądzie, a część pomiędzy wyspami. Na końcu są osoby, które uwielbiają podróże autem oraz tacy, którzy przemierzają kraj motocyklem. Elementem wspólnym, łączącym ludzi jest poszukiwanie trasy, która zapewnia komfortową, szybką i bezpieczną podróż. Dzięki możliwościom programu Navitel Navigator w wersji 9.11, wybór trasy będzie jeszcze łatwiejszy. Zastosowanie intuicyjnych ikonek pomaga użytkownikowi nie tylko w wyborze środka transportu przy obliczaniu trasy, ale też wskazuje objazdy płatnych dróg, dróg gruntowych oraz przepraw promowych. Wszystko po to, aby zapewnić kierowcy odpowiedni komfort podróży.

Wyświetlanie pobliskich punktów POI

Aplikacja Navitel Navigator 9.11 wprowadza nową opcję dla wszystkich użytkowników. Zaktualizowana wersja oprogramowania w trybie nawigacji wyświetla pobliskie punkty POI* z oznaczeniem dystansu do każdego z nich. Jeżeli chcesz zatrzymać się na kawę lub zatankować, nie musisz używać funkcji «szukaj», naciśnij tylko ikonkę punktów POI i oblicz ponownie trasę w oknie informacji.

Powiadomienia o znakach drogowych

Do interfejsu oprogramowania Navitel Navigator 9.11 zdecydowano się dodać informacje wizualne o znakach drogowych. Dlaczego?

Wyobraź sobie, że znajdujesz się na nieznanym, rozbudowanym skrzyżowaniu, z wieloma pasami ruchu, rampami i rozwidleniami. W takiej sytuacji łatwo jest się zgubić. Wyświetlanie znaków drogowych pomoże Ci na drodze i przygotuje do wykonania manewru.

* POI (punkty użyteczności publicznej) – obiekty infrastrukturalne, punkty orientacyjne i inne istotne punkty na drodze.

Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą pobrać aktualizację Navitel Navigator 9.11 za pośrednictwem Google Play oraz na stronie internetowej NAVITEL® Pobierz.

Użytkownicy urządzeń iPhone i iPad mogą pobrać aktualizację Navitel Navigator 9.11 za pośrednictwem AppStore (iTunes).

Darmowa wersja oprogramowania obejmuje okres 7 dni. Po tym czasie konieczny jest zakup klucza licencyjnego, aby móc dalej korzystać z Navitel Navigator 9.11.

Możesz dokonać zakupu rocznej subskrypcji na wybrane mapy, korzystając przy tym z pełnej wersji oprogramowania Navitel Navigator 9.11. To Ty decydujesz, czy chcesz kontynuować subskrypcję po zakończeniu okresu licencyjnego, czy zrezygnować.

** Subskrypcja jest ważna dla wszystkich pakietów map oprócz Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu, łącznie z pakietami, które zawierają chociaż jedno z wymienionych państw.