NAVITEL® informuje użytkowników o nowej wersji oprogramowania dla wideorejestratorów*.

Nowe oprogramowanie pozwala korzystać z wideorejestratora tak jak z pełnowartościowej kamerki internetowej, zapewniając wysoką jakość wideo.

Aby korzystać z nowych funkcji należy zaktualizować oprogramowanie w wideorejestratorze, a następnie podłączyć go do komputera i wybrać tryb pracy. Kamera została wyposażona w wysokiej jakości soczewkę z szerokim kątem widzenia. Posiada też wbudowany mikrofon, a więc nie ma konieczności używania dodatkowych akcesoriów.

Oprogramowanie wprowadza możliwość bezpośredniego oglądania zdjęć i wideo z poziomu wideorejestratora, kiedy jest podłączony do komputera.

Ciesz się rozmowami ze znajomymi, prowadź spotkania biznesowe i konferencje, uczestnicz w lekcjach online i zaliczaj egzaminy bez wychodzenia z domu! Wideorejestratory NAVITEL® sprawdzą się nie tylko podczas jazdy, ale także w domowym zaciszu**!

Szczegółowa instrukcja aktualizacji oprogramowania znajduje się na oficjalnej stronie internetowej pod zakładką Wsparcie techniczne.

* Oprogramowanie dostępne dla wideorejestratora NAVITEL R650 NV. Lista modeli będzie na bieżąco aktualizowana. Prosimy o sprawdzanie aktualności na stronie internetowej oraz w naszych mediach społecznościowych.

** Z uwagi na COVID-19.