NAVITEL® informuje użytkowników o aktualizacji oprogramowania dla wideorejestratorów z funkcją GPS*, która jest już dostępna na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Nowa wersja oprogramowania wprowadza ułatwienia w pracy ze zdjęciami i plikami wideo. Nie potrzebne są dodatkowe akcesoria np. czytnik kart pamięci – podłącz wideorejestrator do komputera za pomocą kabla USB, wybierz tryb „Pamięć masowa” i ciesz się bezpośrednim dostępem do plików*.

Oprogramowanie uwzględnia zaktualizowaną bazę wszystkich rodzajów kamer do monitoringu**, potencjalnie niebezpiecznych miejsc, punktów obsługi, itd. Dzięki pracy specjalistów NAVITEL®, którzy regularnie uzupełniają bazę ostrzeżeń drogowych, użytkownicy mają dostęp do najnowszych informacji.

Aktualizacja oprogramowania dla wideorejestratorów dostępna jest na stronie internetowej w zakładce Zaktualizuj wideorejestrator.

Użytkownicy wideorejestratorów z modułem Wi-Fi mogą zaktualizować oprogramowanie również bezprzewodowo poprzez aplikację Navitel DVR Center. W tym celu należy pobrać aplikację Navitel DVR Center, uruchomić ją, połączyć wideorejestrator ze smartfonem za pośrednictwem Wi-Fi i wybrać „Zaktualizuj”.

Program Navitel DVR Player na komputery*** zapewnia użytkownikom zaawansowane funkcje potrzebne do pracy z plikami wideo pochodzącymi z wideorejestratora. Korzystając z programu można obejrzeć nagrania z kamery na ekranie komputera, eksportować ścieżki, wycinać fragmenty filmów i wiele więcej.

* Dla wideorejestratorów z modułem GPS: R300 GPS, R700 GPS DUAL, R1000 GPS, R1050 GPS.

** Baza danych aktualna na dzień 29 kwietnia 2020. Dla prawidłowej pracy kamery z informatorem GPS, zalecamy jej regularną aktualizację.

*** Program na komputery z systemem Microsoft Windows 7 lub nowszym.