menu bar

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nowy wideorejestrator. R250 DUAL to połączenie przedniej oraz tylnej kamery dla zapewnienia maksymalnego stopnia bezpieczeństwa podczas jazdy.

Główna kamera rejestruje materiały w jakości Full HD, w 30 klatkach na sekundę. Kąt widzenia obiektywu to 140°. Ekran o przekątnej 2" i rozdzielczości 320х240 pikseli umożliwia podgląd nagrań z jazdy. Producent zdecydował się zastosować sensor optyczny GC2053 (night vision), który odpowiada za wysoką jakość wideo przy słabych warunkach świetlnych. Stabilność pracy urządzenia zapewnia procesor AC5401. Nagrane filmy zapisywane są w formacie MOV na karcie pamięci o pojemności do 64 GB.

NAVITEL R250 DUAL został wyposażony w dodatkową kamerę tylną, montowaną za pomocą taśmy 3M na szybie samochodu. Możliwość obrotu urządzenia o 360° ułatwia ustawienie akcesorium według własnych potrzeb, aby zarejestrować to, co dzieje się za pojazdem na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.

Nagrania z kamery głównej oraz tylnej można oglądać i edytować z poziomu komputera, korzystając z darmowego, autorskiego programu Navitel DVR Player.

„R250 DUAL to niewielka kamerka z dużymi możliwościami. Wbudowany sensor optyczny z night vision idealnie sprawdzi się podczas jazdy jesienią i zimą, kiedy dzień jest krótszy. Kamera tylna dołączona do zestawu uchwyci wszystko co dzieje się za samochodem, aby kierowca czuł się bezpiecznie na drodze. Zastosowane funkcje G-Sensora, trybu parkingowego czy detekcji ruchu dodatkowo podnoszą funkcjonalność urządzenia. Uważam, że możliwości jakie oferuje NAVITEL R250 DUAL zainteresują wielu kierowców i odniesie on duży sukces na rynku rejestratorów jazdy” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W zestawie oprócz kamery głównej znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, kamera tylna, kabel wideo, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapą 47 krajów.

NAVITEL R250 DUAL dostępny jest w sieciach sklepów z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora – 249 złotych.