menu bar

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nowe, multifunkcyjne urządzenie – RE 5 DUAL. Nawigacja i wideorejestrator samochodowy 2 w 1 to połączenie, które sprawdzi się podczas każdej podróży.

NAVITEL RE 5 DUAL-1

NAVITEL RE 5 DUAL pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Linux. Za niezakłócone działanie odpowiada procesor MSB2531A, o częstotliwości taktowania 800 MHz. Urządzenie zaopatrzono w 8 GB pamięci wewnętrznej oraz dwa wejścia na karty microSD o pojemności 32 GB. Uchwyt magnetyczny zapewnia stabilne podtrzymywanie akcesorium podczas jazdy.

Model RE 5 DUAL nagrywa filmy w jakości Full HD 1920x1080, w 30 kl./s. Sensor optyczny GC2053 z obsługą night vision odpowiada za wysokiej jakości wideo zarówno w dzień, jak i w nocy. Kąt widzenia obiektywu wynosi 140°. Wszystkie nagrania można oglądać na 5-calowym, dotykowym ekranie urządzenia. Producent uwzględnił również port kamery tylnej, który umożliwia podłączenie dodatkowej kamerki w celu rejestracji obrazu za samochodem.

NAVITEL RE 5 DUAL-2

Urządzenie dostarcza mapy nawigacyjne 47 krajów wraz z ich darmowymi aktualizacjami. Kierowca ma dostęp do szerokiej bazy fotoradarów, ostrzeżeń drogowych oraz wybór jednej z trzech alternatywnych tras. Wbudowany Transmiter FM ułatwia korzystanie z podpowiedzi lektora oraz odtwarzania muzyki za pośrednictwem radia samochodowego.

„RE 5 DUAL wkracza do oferty Navitel jako nowa propozycja wielofunkcyjnego urządzenia dla kierowców. Połączenie nawigacji oraz wideorejestratora w jednej obudowie pozwala zaoszczędzić miejsce na szybie auta, a jednocześnie cieszyć się z obu funkcjonalności. Jest to ciekawa propozycja dla tych, którzy cenią sobie dostęp do informacji na bieżąco podczas jazdy oraz dbają o bezpieczeństwo, na wypadek nieprzewidzianych sytuacji na drodze. Navitel RE 5 DUAL jest następcą modelu RE900, który debiutował na rynku niespełna 4 lata temu i odniósł ogromny sukces. Różni się od poprzednika między innymi sensorem optycznym kamery, który obecnie obsługuje również night vision, czy możliwością podłączenia dodatkowej kamerki na tył auta. Pozostaje pytanie – po co kupować dwa oddzielne urządzenia, kiedy można wybrać jedno?” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W zestawie oprócz urządzenia znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, kabel mini USB – USB, rysik, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna.

NAVITEL RE 5 DUAL dostępny jest w Media Expert oraz serwisie Allegro. Sugerowana cena – 599 złotych.