menu bar

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nowy wideorejestrator – R66 2K. Kompaktowe wymiary, brak wyświetlacza i łączność z Twoim smartfonem poprzez Wi-Fi to kilka cech wyróżniających ten model.

r66_2k 1

NAVITEL R66 2K nagrywa filmy w rozdzielczości 2560×1440p, w 30 kl./s., które są zapisywane na karcie pamięci o maksymalnej pojemności 128 GB. Sensor optyczny GC4653 (2K) umożliwia rejestrowanie wysokiej jakości wideo nawet w nocy. Kąt widzenia obiektywu wynosi 123°, z opcją obrotu w pionie o 360°. Za stabilną i niezakłóconą pracę urządzenia odpowiada procesor MSTAR SSC337. Kamera montowana jest za pomocą uchwytu na taśmę 3M do przedniej szyby auta.

Sterowanie wideorejestratorem odbywa się z poziomu dedykowanej aplikacji Navitel DVR Center. Po połączeniu kamery z urządzeniem mobilnym za pomocą modułu Wi-Fi można oglądać filmy w czasie rzeczywistym, zmieniać ustawienia oraz zapisywać wideo na smartfonie lub tablecie.

r66_2k 2

NAVITEL R66 2K został wyposażony w czujnik przeciążeń (G-Sensor), który jest aktywowany w przypadku zderzenia lub nagłego manewru. Urządzenie zapisuje materiał nagrany podczas wypadku i zabezpiecza go przed nadpisaniem na karcie pamięci. Ułatwieniem w korzystaniu jest funkcja automatycznego włączania się kamery po uruchomieniu zapłonu (Auto-Start).

„R66 2K debiutuje w ofercie Navitel jako propozycja kamery bez tradycyjnie już wbudowanego wyświetlacza w tego typu urządzeniach. Jest to rozwiązanie, które umożliwia zachowanie pełnej funkcjonalności przy niewielkich wymiarach samej obudowy. Wystarczy smartfon, aby połączyć się z kamerą i cieszyć się możliwościami, jakie oferuje. Uważam, że urządzenie przypadnie do gustu z pewnością tym, którzy nie boją się innowacyjności, ale także zaciekawi osoby, które preferują klasyczne kamerki. Model R66 2K, wcześniej RS2 DUO są przykładem na to, jak ewoluuje i idzie do przodu oferta produktowa Navitel. Stawiamy na nowe technologie, ciągły rozwój i podnoszenie poprzeczki, również samym sobie” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.