menu bar

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nową nawigację – E777 TRUCK. Jest to pierwszy model w portfolio producenta przeznaczony dla pojazdów ciężkich.
Nawigacja NAVITEL E777 TRUCK została wyposażona w system operacyjny Linux, który odpowiada za jej płynne i szybkie działanie. Stabilną pracę urządzenia zapewnia procesor Mstar MSB2531 o częstotliwości taktowania 800 MHz.

Ekran dotykowy o przekątnej 7” wraz z dołączonym rysikiem umożliwiają wygodne i precyzyjne poruszanie się po nawigacji. E777 TRUCK zaopatrzono w 8 GB pamięci wewnętrznej oraz dodatkowo slot na karty pamięci do 32 GB na dodatkowe mapy.

Urządzenie uwzględnia licencję na mapy 47 państw, które działają w trybie offline. Aktualizacje do map są darmowe, bez ograniczeń czasowych.

NAVITEL E777 TRUCK oferuje rozszerzone ustawienia nawigacyjne dla pojazdów ciężkich, np. umożliwiając wprowadzenie wagi i wymiarów pojazdu. Nawigacja buduje trasy z uwzględnieniem ograniczeń drogowych dla każdego typu ciężarówek, zapewniając płynną jazdę do wyznaczonego celu.

Funkcja obliczania czasu trasy wskazuje łączny czas potrzebny, aby dotrzeć do celu. Dodatkowo użytkownik otrzymuje 3 alternatywne trasy do wyboru.

Urządzenie zostało wyposażone także w transmiter FM, który umożliwia przesyłanie muzyki za pomocą fal radiowych z karty pamięci.

Mając na celu zwiększenie bezpieczeństwa podczas podróży, producent wzbogacił nawigację E777 TRUCK w specjalną osłonę przeciwsłoneczną. Poprawia ona widoczność ekranu w słoneczny dzień oraz w nocy, zapobiegając odbijaniu się ekranu na przedniej szybie.

„Obserwując rynek i duże zapotrzebowanie klientów na nawigacje dla samochodów ciężarowych postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym potrzebom i prezentujemy urządzenie dedykowane właśnie dla tego typu pojazdów. NAVITEL E777 TRUCK wyróżnia solidna konstrukcja i przystosowanie do wielkogabarytowych aut. Możliwość wyboru parametrów samochodu i wytyczanie tras z uwzględnieniem ograniczeń dla ciężarówek będą stanowiły ogromne ułatwienie dla kierowców zawodowych podczas wykonywania ich pracy. Uważam, że nasza nowa nawigacja przyjmie się bardzo dobrze zarówno wśród kierowców w transporcie krajowym, jak i zagranicznym” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W zestawie oprócz nawigacji znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/36V, kabel mini-USB, rysik, instrukcja obsługi i karta gwarancyjna.

NAVITEL E777 TRUCK dostępny jest w sieci sklepów z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Sugerowana cena nawigacji – 799 złotych.