menu bar

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej, wprowadza do sieci Media Expert, Avans i Electro wideorejestrator AR202 NV, którego zaawansowane parametry w stosunku do ceny zapowiadają wakacyjny hit sprzedażowy. W kwocie 169,99 zł otrzymujemy optykę GC2053 z trybem Night Vision, rozdzielczość wideo Full HD, szerokie pole widzenia kamery 140°, kompresję nagrań wideo bez utraty ich jakości oraz tryb parkingowy, uruchamiający nagrywanie po wychwyceniu drgań pojazdu.

NAVITEL AR202 NV-1

- Rejestratory jazdy są obecne w naszej ofercie od dobrych kilku lat i wciąż obserwujemy bardzo duże zainteresowanie tą kategorią produktów. Dlaczego? Właściciele pojazdów i kierowcy chcą zabezpieczyć się i wykluczyć swoją winę podczas ewentualnej kolizji oraz mieć dowód w postaci nagrania szkody parkingowej, o którą nietrudno na zatłoczonym parkingu pod blokiem czy hipermarketem. Nasz najnowszy wideorejestrator AR202 NV odpowiada na obie te potrzeby, a ponadto jest przystępny cenowo i dostępny w sieci Media Expert, Avans i Electro – powiedział Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Navitel AR202 NV rejestruje wysokiej jakości wideo 1920x1080 pikseli, nawet przy słabym oświetleniu, po zmroku. Efekt ten był możliwy do osiągnięcia za sprawą użycia soczewki składającej się z czterech warstw szkła oraz zastosowaniu zawansowanego sensora optycznego z trybem nocnym. Szeroki kąt widzenia kamery 140° pozwala nagrać drogę przed pojazdem, sąsiednie pasy ruchu oraz pobocze.

NAVITEL AR202 NV-2

Urządzenie nagrywa nieprzerwanie w pętli, aż do momentu, gdy skończy się miejsce na karcie pamięci. Rejestrator obsługuje karty microSD do 64GB pojemności, co dzięki standardowi kompresji nagrań H.264 w zupełności wystarcza do ciągłego użytkowania. Pliki wideo można na bieżąco podejrzeć na dwucalowym wyświetlaczu IPS. Gdy zdarzy się kolizja lub wypadek, nagranie zostaje zabezpieczone i może być dowodem niewinności procesowej.

Model AR202 NV ma kompaktowe wymiary, jego stylowa czarna obudowa będzie się komponować z wnętrzem każdego samochodu. W zestawie z urządzeniem kupujący otrzymuje ładowarkę samochodową USB-C, uchwyt typu przyssawka oraz voucher na mapę Europy w prezencie na rok!

Rejestrator Navitel AR202 NV można nabyć wyłącznie w sieci Media Expert, Avans i Electro w kwocie 169,99 zł.