NAVITEL AIR 30 MULTI

349 PLN
Kup

NAVITEL AIR 30 MULTI 1
Uniwersalne rozwiązanie i bezprzewodowe działanie

NAVITEL AIR 30 MULTI to nie tylko bezprzewodowy kompresor powietrza z automatycznym regulatorem ciśnienia, cyfrowym manometrem i wyświetlaczem LCD. Jest to wielofunkcyjne urządzenie, które napompuje koła, naładuje urządzenia mobilne, a nawet uruchomi samochód z rozładowanym akumulatorem. Dzięki wbudowanej litowo-jonowej baterii o pojemności 10 000 mAh, AIR 30 MULTI działa autonomicznie – bez konieczności podłączenia do źródła zasilania.

NAVITEL AIR 30 MULTI 2
Niezawodny w każdej sytuacji

NAVITEL AIR 30 MULTI ma w zestawie 4 adaptery, które przydadzą się w różnych sytuacjach – podczas wędrówek, jazdy off-road, rodzinnych wycieczek czy na pikniku. Kompresor z łatwością napompuje opony samochodowe, rowerowe, motocyklowe, a także te w hulajnodze. Za pomocą adapterów, bez problemu można napompować materac, kółka do pływania czy sprzęt sportowy. Przepływ powietrza wynoszący 30 litrów/min gwarantuje, że kompresor bez trudu poradzi sobie z każdym zadaniem.

NAVITEL AIR 30 MULTI 3
Łatwy rozruch auta

Rozładowany akumulator nie będzie już problemem. NAVITEL AIR 30 MULTI uruchomi silnik, nawet gdy akumulator jest całkiem rozładowany. Wystarczy otworzyć maskę, podłączyć grubsze przewody rozruchowe do kompresora i ich drugi koniec do akumulatora, a następnie uruchomić silnik. To takie proste! Kompresor uruchomi silnik diesla o pojemności do 2,5 litra oraz silnik benzynowy o pojemności do 3 litrów. Jednak należy pamiętać o jak najszybszej wymianie rozładowanego akumulatora!

NAVITEL AIR 30 MULTI 4
Wbudowana latarka LED

Kompresor został wyposażony w latarkę LED, która posiada trzy tryby pracy: jasny, impulsowy oraz awaryjny. Ta funkcja ułatwia korzystanie z kompresora o każdej porze, nawet gdy jest ciemno.

NAVITEL AIR 30 MULTI 5
Intuicyjne sterowanie i łatwe ładowanie

NAVITEL AIR 30 MULTI ma ekran LCD, który wyświetla aktualne ciśnienie, jednostki miary oraz poziom naładowania baterii. Ustawienia, tryby i latarka są sterowane za pomocą pięciu przycisków znajdujących się z przodu kompresora. Urządzenie posiada również 2 wyjścia USB-A 5V/2A, umożliwiające ładowanie smartfonów, tabletów, słuchawek i innych przenośnych urządzeń. Kompresor jest zasilany baterią o pojemności 10 000 mAh lub w przypadku wyczerpania się baterii, może być podłączony do gniazda samochodowego 12 V za pomocą kabla USB-C.

NAVITEL AIR 30 MULTI 5
Sprawne działanie w upale i chłodzie

NAVITEL AIR 30 MULTI zapewnia najlepszą wydajność w temperaturach od -10°C do +50°C, jednak może być używany również w temperaturach wychodzących poza podany zakres. Dzięki temu możliwe jest odpalenie auta nawet podczas dużych mrozów oraz napompowanie kół po przygodach na piaszczystych wydmach.

Zawartość

Wielofunkcyjny przenośny kompresor NAVITEL AIR 30 MULTI
Przewody rozrusznika
Ładowarka samochodowa 12/24V
Kabel USB-C
Zestaw adaptera dyszy
Etui do przechowywania
Wąż powietrzny
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna

Specyfikacja

Maksymalne ciśnienie powietrza
Do 150 PSI
Dokładność
±1.5%
Moc baterii
38.48 Wh
Pojemność baterii
≥10000 mAh
Rodzaj baterii
Litowo-polimerowa
Wejście USB-C
5V/2A; 9V/1.5A; 12V/1.2A
Wyjście USB-C
5V 2A~3A
Napięcie
Do 16.8 V (max.)
Wydajność kompresora
Do 30 l/min
Długość węża powietrza
30 cm
Prąd rozruchowy
500A
Prąd szczytowy
1000A
Pojemność silnika startowego
Silnik benzynowy - do 3l, silnik diesla - do 2,5l
Liczba uruchomień silników na 1 ładowaniu akumulatora
Do 15 razy (dla silnika o pojemności 2l)
Tryby pracy latarki
latarka, stroboskop, SOS
Jasność latarki
100lm
Czas ładowania
Do 3 godzin (0-100%)
Zakres temperatur
-10°С — +50°С
Wymiary netto
163 mm x 95 mm х 43 mm
Waga netto
0,835 kg
EAN
8594181745604

Dokumentacja

Uwaga: opakowanie, wygląd, specyfikacja, które nie zmieniają ogólnej funkcjonalności urządzenia, mogą zostać zmienione przez producenta bez wcześniejszego powiadomienia.