NAVITEL BHF06 PRO

Bluetooth FM Transmitter
129 PLN
Kup

NAVITEL BHF06 PRO-1
Bluetooth FM Transmitter

NAVITEL Bluetooth FM Transmitter BHF06 PRO ze zintegrowanym zestawem głośnomówiącym idealnie sprawdzi się w samochodach, które nie mają portu USB ani Bluetooth. Akcesorium umożliwia słuchanie muzyki i prowadzenie rozmów bezpośrednio przez głośniki pojazdu. Dzięki zintegrowanym przyciskom można jednym gestem sterować muzyką i połączeniami. Wyposażony został również w gniazdo Fast Charge USB, które odpowiada za ładowanie smartfona lub tabletu.

NAVITEL BHF06 PRO-2
Zintegrowany zestaw głośnomówiący

Zintegrowany mikrofon umożliwia korzystanie z nadajnika Bluetooth w samochodzie jak z zestawu głośnomówiącego. Jeśli otrzymasz połączenie przychodzące podczas słuchania muzyki, urządzenie automatycznie przełączy się w tryb głośnomówiący. Aby odebrać i zakończyć połączenie, wystarczy nacisnąć przycisk. W ten sposób możesz dzwonić podczas jazdy i nadal w pełni koncentrować się na ruchu ulicznym.

NAVITEL BHF06 PRO-3
Bardzo czuły mikrofon

Wbudowany mikrofon obsługuje technologię tłumienia szumów, aby skutecznie redukować hałasy. Zapewnia krystalicznie czyste połączenia w celu zmniejszenia zakłóceń. Wystarczy jedno kliknięcie przycisku, aby odebrać/ponownie wybrać/rozłączyć lub odrzucić połączenie. Możesz przy tym patrzeć na drogę, zachowując bezpieczeństwo jazdy.

NAVITEL BHF06 PRO-4
Ciesz się dźwiękiem

Za pomocą nadajnika FM decydujesz jakiej muzyki chcesz słuchać w samochodzie. Jeśli Twoje radio nie zostało wyposażone w Bluetooth, wystarczy podłączyć telefon komórkowy do nadajnika: urządzenie łączy się przez radio, umożliwiając odtwarzanie ulubionych utworów.

NAVITEL BHF06 PRO-5
Dostęp do osobistej biblioteki muzycznej

Czy masz swoje ulubione przeboje z ostatnich dziesięciu lat zapisane na karcie microSD? Dzięki transmiterowi Navitel BHF06 PRO możesz również odtwarzać utwory zapisane na karcie pamięci w samochodzie. Włóż kartę do gniazda, a odtwarzanie plików MP3 rozpocznie się automatycznie.

Wskazówka: w szczególności karty microSD są bardzo dobrą opcją do przechowywania muzyki. Nie ma konieczności zajmowania cennego miejsca w smartfonie, a ulubione utwory możesz wygodnie zabrać ze sobą, gdziekolwiek się wybierasz. Ponadto mała karta pamięci całkowicie znika w gnieździe karty nadajnika FM – oszczędza miejsce i jest wygodna w użytkowaniu.

NAVITEL BHF06 PRO-6
Szybkie ładowanie baterii

Nadajnik FM jest bardzo praktyczny, ponieważ umożliwia słuchanie muzyki, a także może być używany jako ładowarka. Podłącz smartfon lub inne urządzenia do gniazda Fast Charge USB za pomocą kabla USB i ładuj je z dużą prędkością za pomocą gniazda samochodowego. Technologia Fast Charge gwarantuje niezwykle szybkie ładowanie – szybsze niż w przypadku konwencjonalnych technologii ładowania.

NAVITEL BHF06 PRO-7
Wygodne mocowanie

Urządzenie zostało podzielone na 2 części dla większej wygody użytkowania. Ładowarkę podłącza się do gniazda zapalniczki, natomiast funkcjonalny wyświetlacz można podłączyć do kratki wentylacyjnej lub za pomocą dodatkowej podstawki przymocować do deski rozdzielczej samochodu.

Specyfikacja

Wersja Bluetooth
5.1
Napięcie pracy
12V/24V
Szybkie ładowanie
QC3.0, QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFP, Apple 2.4, PD
Obsługa odtwarzania multimediów z
kart microSD: 16-256 GB (testowane)
Obsługiwane formaty odtwarzania
МР3/WMA/WAV/FLAC
Odległość transmisji Bluetooth
Do 10m w linii prostej, do 5m jeśli są przeszkody
EAN
8594181744294

Dokumentacja

Uwaga: opakowanie, wygląd, specyfikacja, które nie zmieniają ogólnej funkcjonalności urządzenia, mogą zostać zmienione przez producenta bez wcześniejszego powiadomienia.