NAVITEL CL80

199 PLN
Kup

NAVITEL CL80-1
Poręczny pomocnik przy sprzątaniu

NAVITEL CL80 to świetne rozwiązanie do szybkiego i łatwego odkurzania w domu, biurze lub samochodzie. Kompaktowy rozmiar i lekkość (waży zaledwie 345 g) sprawiają, że odkurzacz zmieści się w samochodowym schowku, szafce, czy na biurku.

NAVITEL CL80-2
Moc i łatwość używania

Silnik o mocy ssania do 11 kPa sprawia, że NAVITEL CL80 z łatwością usunie okruszki, sierść, trociny, piasek i inne zabrudzenia.

NAVITEL CL80-3
Dokładne i łatwe odkurzanie każdej powierzchni

Nawet bez dodatkowych nakładek, NAVITEL CL80 świetnie radzi sobie z większymi śmieciami, a jego ergonomiczny kształt sprawia, że odkurzanie w trudno dostępnych miejscach jest łatwe i wygodne. W zestawie można znaleźć końcówkę szczelinową, dzięki której bez problemu odkurzysz kanały wentylacyjne oraz inne wąskie i ciasne przestrzenie. W zestawie jest również końcówka ze szczotką, która może być pomocna przy usuwaniu trudniejszych zabrudzeń, np. plam.

NAVITEL CL80-4
Filtracja powietrza

NAVITEL CL80 jest wyposażony w dwupoziomowy system filtracji, który zapobiega uwalnianiu się drobnych cząsteczek kurzu do powietrza podczas pracy urządzenia. Należy regularnie czyścić filtry pod bieżącą wodą oraz suszyć w temperaturze pokojowej.

NAVITEL CL80-5
Szybkie ładowanie gdziekolwiek jesteś

Odkurzacz ma pojemną baterię 37 Wh z funkcją szybkiego ładowania o standardzie FC 3.0, dzięki czemu naładowanie do pełna zajmie zaledwie 2 godziny. Złącze USB-C pozwala na podłączenie odkurzacza do każdego źródła prądu: gniazdka domowego 220V, samochodowego 12V lub powerbanku. Odkurzacz może być naładowany również po podłączeniu do laptopa.

Zawartość

Odkurzacz NAVITEL CL80
Pojemnik na kurz
Dysza ssąca
Nakładka z włosiemi
Przewód zasilający USB — USB-C
Karta gwarancyjna
Instrukcja obsługi

Specyfikacja

Bateria
Li-ion, 7.4 V, 37 W∙h
Moc elektryczna
80 W
Moc ssania
niska prędkość - do 8 kPa, wysoka prędkość - do 11 kPa
Zasilanie
5 V, 2 А
Port ładowania
USB - USB-C
Czas ładowania
≈ 2 h
Szybkie ładowanie
FС 3.0
Masa
345 g
EAN
8594181745628

Dokumentacja

Uwaga: opakowanie, wygląd, specyfikacja, które nie zmieniają ogólnej funkcjonalności urządzenia, mogą zostać zmienione przez producenta bez wcześniejszego powiadomienia.