NAVITEL SH1000 PRO

149 PLN
Kup

2 w 1

NAVITEL SH1000 PRO — uchwyt na smartfon z ładowaniem bezprzewodowym, który będzie Twoim nieodłącznym asystentem podczas każdej podróży.

Szybkie ładowanie

Uchwyt zapewnia bezprzewodowe ładowanie w oparciu o standard Qi do 15 W i pozwala na szybkie, pełne naładowanie baterii w krótkim czasie.

Stabilny montaż

NAVITEL SH1000 PRO jest kompatybilny z większością urządzeń o szerokości pomiędzy 52-82 mm. Uchwyt automatycznie rozpozna telefon, otworzy ramię i dostosuje do wymaganej szerokości. Akcesorium zapewnia stabilność telefonu nawet podczas nagłego hamowania czy jazdy po nierównej drodze.

Akcesoria w zestawie

Montaż gadżetu nie zajmuje dużo czasu. Uchwyt należy umieścić na kratce nawiewu w samochodzie, korzystając z klipsu dołączonego do opakowania. NAVITEL SH1000 PRO zawiera w zestawie wszystkie niezbędne akcesoria: kabel USB, klips oraz nakrętkę do uchwytu.

Łatwość użytkowania

NAVITEL SH1000 PRO został zaprojektowany w taki sposób, aby móc ładować telefon bez konieczności wyjmowania go z uchwytu. Obrotowa konstrukcja umożliwia konfigurację uchwytu w poziomie, chociażby dla poprawy widoczności map.

Uniwersalność

Uchwyt pozwala korzystać z niego także posiadaczom telefonów bez opcji ładowania indukcyjnego. Podłącz tylko standardową ładowarkę, a smartfon zostanie naładowany.

Zawartość

NAVITEL SH1000 PRO
Uchwyt montowany na kratkę nawiewu
Nakrętka mocująca
Kabel USB typu C – USB
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna

Specyfikacja

Kompatybilne adaptery
5 V, 3 A; 9 V, 2 A; 12 V, 2 A; QC 2.0; QC 3.0
Zasilanie
USB Typu C
Maksymalna wydajność
80 %
Moc wyjściowa
5 W; 7.5 W; 10 W; 15 W
Pobór mocy w trybie czuwania
0.15 W
Dystans ładowania bezprzewodowego
< 8 mm
Ochrona obcego obiektu w obszarze ładowania, zwarcia oraz przegrzania
tak
Dopuszczalna szerokość telefonu komórkowego
58 – 82 mm
Rozmiar (bez mocowania, z zamkniętymi ramionami)
100 × 67 × 54 mm
Waga
130 g