NAVITEL ALC 01

Osobisty alkomat elektrochemiczny
NAVITEL ALC 01

NAVITEL ALC 01 BLACK to profesjonalne narzędzie do przeprowadzania badania poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Zastosowanie najwyższej klasy sensora elektrochemicznego daje wysoką stabilność oraz powtarzalność pomiarów. NAVITEL ALC 01 to urządzenie przeznaczone dla klientów indywidualnych.

Cyfrowy wyświetlacz — urządzenie posiada wbudowany, cyfrowy wyświetlacz, na którym w czytelny sposób prezentowane są informacje na temat przeprowadzonego pomiaru. Zakres pomiaru wynosi 0,00 - 4,00‰, a dokładność prezentowanego wyniku to 0.01 ‰. Podświetlenie ekranu umożliwia przeprowadzanie pomiaru w ciemnym pomieszczeniu.

Sensor elektrochemiczny – urządzenie posiada precyzyjny sensor elektrochemiczny produkowany w Wielkiej Brytanii. Gwarancja na sensor wynosi 12 miesięcy.

Kompaktowe wymiary – alkomat ma niewielkie wymiary, 118 x 54 x 20 mm i waży zaledwie 73 gramy, co sprawia że jest bardzo poręczny. Zmieści się w klapie marynarki, damskiej torebce czy kieszeni kurtki. W zestawie z urządzeniem użytkownik otrzymuje eleganckie etui, ułatwiające przechowywanie i transport alkomatu.

Sterylne ustniki – wraz z alkomatem w zestawie znajduje się 5 higienicznych, sterylnych ustników. Alkomat oferuje tryb podświetlenia ustnika przyjemnym niebieskim światłem.

Kalibracja i gwarancja – użytkownik wraz zakupem alkomatu otrzymuje prawo do bezpłatnej nielimitowanej kalibracji urządzenia przez rok. Gwarancja producenta na alkomat wynosi 24 miesiące, zaś na sensor 12 miesięcy.

Pamiętaj: NIE WYKONUJ TESTU ZARAZ PO SPOŻYCIU ALKOHOLU I WYPALENIU PAPIEROSA, MOŻESZ USZKODZIĆ SENSOR.
Pomiary powinny być wykonywane najwcześniej po 20 minutach od ostatnio spożytego alkoholu.

Zawartość

NAVITEL ALC 01
Baterie Alkaliczne AA 2szt
Ustniki: 5 w zestawie
Pokrowiec na alkomat
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna

NAVITEL ALC 01:

Rodzaj sensora
elektrochemiczny
Wyświetlacz
cyfrowy
Zakres pomiaru
0,00 - 4,00%
Dokładność wyniku
0.01%
Dokładność pomiaru
+/- 5 %
Moc
50 W
Zasilanie
baterie alkaliczne AA 2szt
Wymiary
118 x 54 x 20 mm
Waga
73 gramy
Okres gwarancji
na alkomat wynosi 24 miesiące, zaś na sensor 12 miesięcy
EAN
5904730548175

Dokumentacja

Uwaga: opakowanie, wygląd, specyfikacja, które nie zmieniają ogólnej funkcjonalności urządzenia, mogą zostać zmienione przez producenta bez wcześniejszego powiadomienia.