Navitel R1000 Application

Aplikacja Navitel R1000 jest niezbędna dla właścicieli urządzenia NAVITEL R1000. Pozwoli ona sterować tym wideorejestratorem za pomocą smartfona lub tabletu.

• Dostosuj ustawienia NAVITEL R1000
• Zobacz wideo i zdjęcia na ekranie smartfona lub tabletu
• Zapisz materiał w pamięci urządzenia
• Udostępnij nagrania za pośrednictwem komunikatorów i serwisów społecznościowych
• Sformatuj kartę SD w swoim wideorejestratorze

Aplikacja Navitel R1000 nawiązuje połączenie z wideorejestratorem za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Po udanym połączeniu, użytkownicy mogą oglądać w czasie rzeczywistym nagrania wideo i zdjęcia z urządzenia, na ekranie swojego telefonu lub tabletu. Zapisuj materiały wykonane podczas podróży w pamięci urządzenia mobilnego oraz podziel się nimi przez popularne komunikatory internetowe lub serwisy społecznościowe.

Dzięki aplikacji Navitel R1000 zarządzanie ustawieniami wideorejestratora zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Zmieniaj swobodnie ustawienia kamery NAVITEL R1000 ze swojego smartfona lub tabletu. Aplikacja pozwala również na sformatowanie karty pamięci urządzenia.

Pobierz plik AP (Android).

Instalacja aplikacji Wi-Fi

Zespół NAVITEL® stale pracuje nad udoskonaleniem oprogramowania. Twoja opinia na temat jakości pracy i użyteczności aplikacji pomoże nam ją ulepszać. Wyślij nam swoje pomysły i komentarze na adres: support@navitel.pl.