NAVITEL R1050

Już na pierwszy rzut oka widać, że w tym małym, niepozornym urządzeniu drzemią ciekawe możliwości i sprzęt ten wyróżnia się od dotychczas dostępnych na rynku wideorejestratorów. Jego "futurystyczny" wygląd zachęca nas do poznania, co tak naprawdę potrafi NAVITEL R1050.


NAVITEL R1050 posiada samoprzylepny uchwyt na taśmę 3M, który można stabilnie zamontować na przedniej szybie samochodu oraz podpiąć kamerę za pomocą uchwytu magnetycznego. Umożliwia to obracanie jej o 360°. Dzięki temu urządzeniu można nagrywać ważne wydarzenia z przodu lub wnętrza samochodu, uchwycić siedzenie pasażera, a nawet drzwi boczne kierowcy. Używanie tego wideorejestratora może pomóc ochronić Cię przed aktami nieuczciwości lub korupcji.


Z pomocą tego urządzenia użytkownik nie tylko nagra wysokiej jakości wideo, ale również otrzyma ostrzeżenia przed kamerami ulicznymi oraz informację dotyczącą prędkości jazdy.


Oprogramowanie umieszczone w wideorejestratorze R1050 to połączenie funkcjonalności 3 urządzeń – kamery samochodowej, cyfrowego prędkościomierza oraz informatora GPS.


Informacje o fotoradarach mają na celu ostrzegać użytkownika o istniejących ograniczeniach prędkości. Po uruchomieniu funkcji ekran rejestratora wyświetla aktualną prędkość i czas na czarnym tle. W obszarze pracy urządzenia znajdują się informacje takie jak: aktualna prędkość, ikona fotoradaru, pasek postępu ruchu w obszarze fotoradaru oraz dystans do fotoradaru.


Inteligentny system informacyjny jest aktywowany 450 metrów przed kamerą lub niebezpieczeństwem. Kiedy pojazd zbliża się do tego punktu, użytkownik otrzymuje sygnał dźwiękowy.


Dedykowana aplikacja Wi-Fi umożliwia na połączenie kamery ze smartfonem, personalizację ustawień oraz sformatowanie karty microSD. Użytkownik może też skorzystać z odtwarzania filmów na ekranie urządzenia mobilnego w czasie rzeczywistym.


NAVITEL R1050 wyposażono w wyświetlacz o przekątnej 1,2'', o uniwersalnych proporcjach 16:9. Wbudowany mikrofon zapewnia wysoką jakość nagrywanego dźwięku. Dodatkowy moduł GPS zapisuje informacje o przebiegu trasy. Urządzenie obsługuje karty microSD do 64GB.

Zawartość

Wideorejestrator NAVITEL R1050
Uchwyt na taśmę 3M
Ładowarka samochodowa
Kabel mini USB
Ściereczka z mikrofibry
Podręcznik użytkownika
Karta gwarancyjna
Dodatkowa licencja nawigacyjna


*Wszyscy użytkownicy wraz z urządzeniem otrzymują voucher z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który umożliwia zainstalowanie aplikacji Navitel Navigator z mapami 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu I Ukrainy. Klucz licencyjny można aktywować na jednym smartfonie lub tablecie z systemem Android/Windows Phone.

Specyfikacja

Wyświetlacz
Rozmiar ekranu
1.2"
Rodzaj ekranu
IPS
Rozdzielczość ekranu
240x204
Wideorejestrator
Sensor
SONY IMX323
Rozdzielczość wideo
1920х1080 Full HD (30 fps)
Kąt nagrywania
165°
Rodzaj soczewki
4-warstwowe szkło
Format wideo
MP4
Format zdjęć
JPG
Długość nagrań wideo
1/3/5 min
Nagrywanie w pętli
tak
Nadpisywanie nagrań
tak
Cechy
Auto-Start
tak
G-sensor
tak
Moduł GPS
tak
Wi-Fi
tak
Detekcja ruchu
tak
Tryb parkingowy
tak
Ogólne
Procesor
MSTAR 8328
Interfaces
Mini USB
Obsługa kart
microSD do 64 GB
Obrót urządzenia
360°
Sposób montażu
taśma 3M, magnetyczne, zasilanie podłączone do uchwytu
Głośnik
tak
Mikrofon
tak
Zasilanie
USB 2.0 DC5 V 1.5 А
Bateria
Li-Pol
Pojemność baterii
180 mAh 3.7 V
Kolor
czarny
Wymiary
50х50х87 mm
Waga
98 g
Dodatkowa licencja nawigacyjna
mapa Europy, Białorusi, Kazachstanu, Rosji, Ukrainy (licencja na 12 miesięcy)
Gwarancja
Okres gwarancji
24 miesiące

Dokumentacja